Blev en liten fest tillslut, men en perfekt sådan!
Vi åker iväg på obestämd tid, kommer hem en sväng över jul och hinner förhoppningsvis träffas då, men sen då? Nej när vi har åkt finns era andra vänner kvar alla dagar i veckan... jag bryter (på egen vilja) med en hel del "gamla vänner" iochmed det här känns det som. Den dagen Fredrik och jag återvänder till Sverige har vi några få goda kvar, resten går att få nya. Vi vill inte ha något halvdant?
Aja iallafall det här skall inte bli något negativt inlägg, tänkte ösa på med bilder från i fredags! =) Vi var först hos Anne (Jag, Fredrik, Anne, Ebba, Jimmy och Henka), och sedan drog vi till Harrys. Jag har aldrig festat på Harrys förut men fyfan vad bra det var! Inte alls några gamla sliskiga gubbar som nöp en i röven, utan vettigt folk och riktigt bra musik på ena dansgolvet! Dit skall vi absolut bege oss igen när vi är hemma och hälsar på. Mycket hellre dit än Otten och Palace som bara är småbarn och bråk på.

Anne med nya skor =)

Börjar med städad lägenhet och lätt dricka



Jimmy och Ebba

Ebba, Anne och jag

Henka, Jimmy och Fredrik


På Harrys, börjar med baren

Love you

Fredrik tyckte att jag skulle bli ännu fullare och gör såhär (jag tål fan inte Champagne)

Henka och Fredrik

Klassiska posen

Ser ni vem som var fullast? Iof var alla tre rätt packade!

Jimmy och Anne så söta =)


Ebba

Jag och Ebba

Haha

Hmmm... ;D

Här hade champagnen gjort sitt

Love You To!
2009-08-23 v 21:08:38
Hej, är du ett Drew Barrymore fan?
Kika då in den här bloggen!
http://drewbarrymore.blogg.se
2009-08-23 v 21:45:59
Okej lägger du in mig på blogglovin så lägger jag till dig :)
2009-08-24 v 08:10:22
Fin klänning!
Lycka till i Malta, det låter underbart att få flytta dit med killen faktiskt. Min kille blev erbjuden nåt jobb där för ett tag sen. Kanske borde säga att han skulle ha tagit det. :)
2009-08-24 v 13:10:08
Du är superfin! :D Gillar håret!
2009-08-24 v 13:11:51
Man borde rensa bland vänner oftare, eller ja inte för ofta kanske.. Men när jag tänkre efter har jag nog aldrig gjort det själv.. Man är för feg.
Men de som tar energi utan att ge något själva kan man ju vara utan =)
2009-08-24 v 18:33:23
Snyggo! :D Visst är du klar med tänderna nu? För de ser sjikt vita ut ;) Btw. vart har du köpt klänningen? Riktigt snygg!
Du kommer garanterat märka vilka som är dina vänner när du flyttar. Det har jag gjort med min flytt till Norge..
Ha det fint! :) Kramis!
2009-08-24 v 20:49:53
Alltså!! Du och Fredrik är ju brunare än vad jag å johan är jue :P haha..
Kommer se ut som att det är ni som har bott på malta och inte vi :P
Kramen!
2009-08-24 v 22:38:30
Lårhöga stövalarna du blogga om finns köpa i fris och company butiken i soukgallerian sen i she stord pk. Men dom var inte så fina i verkligheten, taskig svart och ful rundning framtill. Spana in topshops hemsida ist;)
2009-08-25 v 19:39:32
Festliga bilder!!! Gillade den "när champagnen gjort sitt" bilden tok mycket!!
Och din kompis Anne hade köpt toksnygga skor!!* Var? =D
Kram
2009-08-25 v 20:11:07
Hojtar du till i lagom god tid om du hinner ses nått imorn då? :) För nu är du väl i el estocolmo?
2009-09-01 v 08:52:06
har oxå köpt dom där skorna! :D skit snygga! :D
snygg blogg oxå! :)
2009-09-06 v 22:36:39
Hejsan ;) förstår inte hu du hitta min testblogg?
den är långt ifrån klar jöh! sitter o pillar me den nu ju!
2009-09-13 v 16:28:58
jaha ja, du är från norrköping :)?
haha blev endel kommentarer ;P
2009-09-14 v 13:27:45
Hej!
Vart har din vän Anne köpt skorna hon visar upp på första bilden? :)
2009-08-23 v 19:56:34